Tes Arıtma Sistemleri, deniz suyu arıtma, atık su arıtma ve sıfır sıvı deşarjı (ZLD) konularında bir su teknolojileri lideridir. Dünyanın ve Türkiye’nin tanınmış şirketlerine enerji ve tabi kaynakların korunması, su sorunlarının giderilmesi için hizmet vermektedir.

TES Water Group | Arıtma Sistemleri

Patentli, Yenilikçi & Sürdürülebilir

Üretim kapasitelerinin her geçen gün artması, en değerli varlıklarımızdan biri olan suya olan talebi her geçen gün daha da arttırıyor.

Suya olan talep arttıkça suyun işletme maliyeti yükselmekte ve daha sıkı çevre denetimleri ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu gibi sorunların üstesinden ancak iyi planlanmış bir Su Yönetim Sistemi ile gelinebilmektedir.

Çevreyi ve işletmenizin maliyetlerini kontrol etmek hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Eğer siz de üretim kapasitenizi arttırmak, maliyetlerinizi düşürmek ve çevreyi korumak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden TES Water Group ile iletişim kurun.

E-Bültene kayıt ol


 • icon

  Temiz Su Arıtma Sistemleri

  Deniz, nehir, kuyu gibi su kaynaklarından içilebilir temiz su elde ediyoruz.

 • icon

  Atık Su Arıtma Sistemleri

  Atık suları doğaya geri kazandırıp, gelecek nesillere temiz bir dünya bırakıyoruz.

 • icon

  Ultra Saf Su Sistemleri

  Medikal sektörünün değişen kalitedeki su ihtiyaçlarını karşılayan çözümler üretiyoruz.

 • icon

  Nötralizasyon Sistemleri

  Atık sular alıcı ortama verilmeden önce pH seviyelerini uygun seviyelere getiriyoruz.

 • icon

  Su Kimyasalları

  Doğaya iz bırakmayan yardımcı kimyasal maddeler kullanıyoruz.

TES Arıtma Sistemleri ile tanışın!

TES Arıtma Sistemleri küresel pazarlar için çevre çözümleri geliştiren yenilikçi bir Türk firmasıdır. Farklı birçok endüstriye üretimlerini arttırma, maliyetlerini azaltma ve çevreyi korumaya yardımcı olan patentli ürün ve teknolojilerle suyu tekrar kullanabilmeleri için çözümler üretiyoruz.

Uluslararası deneyime sahip yenilikçi ekibimiz ile Su Arıtma, Atık Su Arıtma, Deniz Suyu Arıtma, Geri Kazanım Üniteleri konularında en gelişmiş ve en yeni teknolojileri sürdürebilir olarak sunmayı kendimize hedef olarak belirledik.

Türkiye’nin her köşesinde birçok başarılı projeye imza atmış olan TES Arıtma Sistemleri ekibi olarak, başta komşu ülkeler olmak üzere Ortadoğu, Afrika ve Asya pazarlarında da aktif olarak faaliyet gösteriyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörler

 • Arıtma tesisleri
 • Fabrikalar
 • Atölyeler ve imalathaneler
 • Gıda sektöründe üretim yapan işletmeler
 • Tekstil boyahaneleri
 • Oteller, tatil köyleri ve konaklama tesisleri
 • Askeri tesisler
 • Petrol İstasyonları
 • Toplu konut, lojman, site ve apartmanlar
 • Geçici prefabrik konutlar
 • Mülteci kampları
 • Mezbahalar

Farklılıklarımız

AR-GE'ye yatırım yapıyoruz

Kendi bünyemizde ve üniversitelerle işbirliği yaparak araştırma geliştirme faaliyetlerimizi kesintisiz sürdürüyoruz. Yurt dışındaki gelişmeleri de takip ederek, temiz su arıtma teknolojileri konusundaki yenilikleri çözümlerimize uyarlıyoruz.

Bünyemizde üretim

Satışını yapmış olduğumuz çözümlerin %70’lik kısmını kendi fabrikamızda üretiyoruz. Üretimi kendi bünyemizde yapmak bize esneklik kazandırdığı gibi, kaliteyi denetleme ve en üst düzeyde sürdürme imkanı sunuyor.

Kaliteli işçilik

Yıllardır bir arada çalıştığımız ustabaşıları ve ustalarımızın işlerini kendi işleri gibi sahiplenmeleri sayesinde üretimini yaptığımız tüm su arıtma sistemlerinin uzun ömürlü olacağının garantisini verebiliyoruz.

Müşteri görüşleri

 • TES Water Group ile Botaş International Limited’in Erzincan ilinde Çayırlı mevkinde kurulu PT-3 Pompa istasyonunun atık su arıtma tesisi yapımında beraber çalışma şansımız oldu.

  Göstermiş olduğunuz üstün gayret, başarı ve emniyetli çalışmalarınızdan dolayı TES Water Group çalışanları ve teknik ekibinize teşekkür ederiz.

  Tekrar birlikte çalışma imkanı bulacağımıza inanıyorum. İşlerinizde başarılar dilerim.

  botaş logo
  M. Alper Akman
  BOTAŞ International Limited / Saha Müdürü
 • Tes Arıtma Sistemleri ile yıllardır karşılıklı güven içinde birçok projede birlikte çalışıyoruz.

  Gaziantep bölgesindeki birçok hastanede ultra saf su sistemleri kurulum, devreye alma, sarf malzeme tedariği gibi konularda işbirliği yaptık.

  Sistemlerle ilgili bizlere sağladıkları teknik destekten dolayı tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Bir sonraki projede görüşmek dileğiyle.

  tuna medikal logo
  Nilüfer Üzüm
  Tuna Medikal / Teknik Departman Sorumlusu
 • TES Arıtma Sistemleri ile ilk işimiz Azerbaycan’da yer alan AZERSU Soğutma Kuleleri projemizde oldu.

  Su Yumuşatma ve Ters Osmoz Sistemleri alanında bizlere vermiş oldukları destekten dolayı TES Arıtma Sistemleri proje ve teknik departmana teşekkür ederiz.

  Bundan böyle su teknolojileri ile ilgili her alanda işbirliğimizin artarak süreceğine inanıyorum. Sizlere çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

  bac logo
  Ufuk SAVAŞ
  Baltimore Aircoil Company / Müdür
 • Toifor Irak’ta birçok başarılı projede Tes Water Group ile karşılıklı işbirliği çerçevesinde çalışmaktadır.

  Şirketin mühendisleri proje başlangıcında verdikleri destekleri satış sonrasında da sürdürmektedirler. Her zaman kararlaştırılan üretim ve teslim tarihlerine uygun ilerlemektedirler.

  Bizler Toifor olarak; su ve atık su arıtma alanlarında güvenilir ve profesyonel şirket arayışınıza Tes Water Group‘u önermekteyiz.

  toifor logo
  Adam Nemeth
  TOIFOR General Trading & Services / Genel Müdür
 • Irak projelerimizde Atık Su Arıtma Tesisi, Ultra Saf Su Sistemleri ve Filtrasyon Sistemleri konusunda bize anahtar teslim çözümler sundular.

  Proje, imalat, montaj ve devreye alma işlemlerinde göstermiş olduğunuz gayret, özveri ve başarınızdan dolayı emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarınıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi bildiririz.

  TES WATER GROUP ile nice güzel yeni projelerde birlikte olmak dileğiyle.

  ekingen logo
  Güven Gürel
  Ekingen Group / Satınalma Sorumlusu
 • TES Water Group ile geri dönüşüm konusunda çalışan firmamıza kurmuş oldukları temiz su arıtma sistemi aracılığı ile tanıştık.

  Çözüm süreci, taahhütlerin yerine getirilmesi, ürünlerin montajı ve satış sonrası hizmet konularında büyük titizlik ve hassasiyet gösterdiler.

  Vermiş oldukları başarılı hizmetten ötürü TES Water Group ile uzun yıllar boyunca birlikte çalışmayı temenni ediyoruz.

  geri dönüşüm firması logo
  Nihan Öztürk
  Öz Altınova Geri Dönüşüm / Çevre Görevlisi
Suyu yeni nesiller için geri kazandırıyoruz

Hergün, Türkiye ve dünya çapında birçok işletme, mali ve çevresel yükümlülüklerini TES Arıtma Sistemleri’nin kurulumunu yapmış olduğu Geri Kazanım ve Arıtma Tesisleri sayesinde yerine getiriyor.

 

İster ufak bir işletme, isterse mega tesis olsun, Tes Arıtma Sistemlerinin ölçeklenebilir çözümleri ile firmanızı tanıştırmak için bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Arıtılan Atık Su Miktarı (LT)
Biyolojik Dönüşüm Miktarı (LT)